Приключения из Крийгланд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Приключения из Крийгланд

Добре дошли в Крийгланд
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Изгубени в сенките

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Billy
Pround flooder
Billy


Брой мнения : 73
Age : 32
Registration date : 12.12.2007

Character sheet
Раса на героя: Полу елфи
Клас на героя: Крадец
Име на героя: Леандър Гроуз

Изгубени в сенките Empty
ПисанеЗаглавие: Изгубени в сенките   Изгубени в сенките Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 12:10 pm

Дъждът бе спрял от часове, но стария път все още представляваше една огромна локва, която конете преминаваха с усилие, а за представители на по-ниските раси като джуджетата можеше да доведе до фатален край. Разбира се повечето хора предпочитаха главния път, защото бе защитен от градската стража, но той не водеше към "Гората сенките", място за което се говореха много неща, а един закачулен човек, яздещ черен кон се бе запътил точно там...
****************************
Така, като за начало "заведете" своите пресонажи в гората, а после ще мъдрим какво щес е случва в нея. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://kriegland.bulgarianforum.net
ShaDow_MiSt
Пътешественик
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 33
Age : 32
Location : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAL WoRlD...
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Раса на героя: Хора
Клас на героя: Бард
Име на героя: Дерек

Изгубени в сенките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изгубени в сенките   Изгубени в сенките Icon_minitimeСря Май 14, 2008 9:46 pm

Дерек спокойно яздеше остарялата кобила на баща си и си подсвиркваше една весела мелодийка, когато видя как един закачулен мъж на черен кон отби от главния път и пое надругаде.
- Какво ще кажеш, Мълния, да го последваме ли? Чувал съм, че магьосниците са интересни и покрай тях винаги има прключения.
Кобилата естествено мълчеше.
- И аз си мислех така. - каза отнесено младежът. - Този не е магьосник. Прекалено нетипичен е. Може би некро?
Отново мълчание от страна на добичето.
- Щом толкова настояваш. - вдигна рамене Дерек и тръгна по следите на другия ездач - Но после да не кажеш, че пак аз съм предизвикал съдбата! Имам свидетели, че ти пожела да го поледваме.
Кобилата с доста неподходящото име "Мълния" продължи да мълчи.
- Знаеш ли, би било интересно сега да станем част от някое приключение, което да е много важно... Почти като от книгите! - възклика въодушевено Дерек. - Страхотно ще е!
Гората около странната двойка започна да се сгъстява, короните на дърветата почти не пропускаха слънчевата светлина.
- През гъстата гора си бродя сам
какво ли ще търся там?
Съкровищата или власт ?
Тези неща ги оставям на вас,
аз дойдох само за славата..

Ако горкото животно можеше да се отърве от пеенето на господаря си с удоволствие би го направило, но тъй като не можеше да говори нямаше как да се възпротиви. Докато съвсем безгрижно си пееше тази глупава песничка, Дерек съвсем не усети как някой се приближи зад него. Чак когато другия ездач приближи на три-четири метра, младежът се обърна и се усмихна :
- Приятелю, нима и ти си тръгнало по следите на съдбата? Аз от край време я настъпвам по опашката, но тя не ми обръща внимание, затова реших този път направо да я ритна. Аз съм Дерек, а ти си? - ако има начин, по който да накарате някой човек да си тръгне от вас, още преди да ви е казал "здравей", то подходът на Дерек се доближаваше максимално близо до него ...
Върнете се в началото Go down
 
Изгубени в сенките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Приключения из Крийгланд :: Крийгланд :: Игрови форум-
Идете на: